Nazywam się Jadwiga Wiatr, jestem asystentem prób pracy, członkiem komisji szkolenia psów Rzeszowskiego Odzdziału Związku Kynologicznego, do którego wstąpiłam w 1980 roku, jestem również asystentem kynoterapii.

Miłość do psów wyniosłam z rodzinnego domu i kiedy założyłam własną rodzinę z miejsca w naszym mieszkaniu pojawił się pierwszy pies. Od tamtej pory psy zawsze nam towarzyszą.

Kiedy zamieszkaliśmy w domu z ogrodem zastanawiałam się jak wykorzystać spory teren i zapał do pracy. Wiedziałam, że nie chcę być hodowcą, bo w przeszłości z trwogą oddawałam szczeniaki w cudze ręce.

Hotel powstał w maju 2007 roku. Oboje z mężem chcieliśmy aby to miejsce nie było przechowalnią, ale drugim domem dla naszych podopiecznych. Dlatego zbudowaliśmy tylko kilka kojców, by przy niedużej ilości psów mieć z nimi częsty kontakt i zapewnić odpowiedni wybieg.

Mam świadomość, że każdy pies wymaga indywidualnego poznania i odpowiedniego podejścia. Staram sie nalepiej jak umiem zminimalizować stres związany z pierwszym pobytem w hotelu.

Wiem jak każdy mój "gość" jest ważny dla swojego Pana. Wyznaję prostą zasadę traktowania każdego psa w hotelu w taki sposób, w jaki ja oczekiwałabym oddając własnego psa. Traktuję to zajęcie bardzo odpowiedzialnie i wiem, że takie podejście procentuje zaufaniem.